neograf

DRUKARNIA NEOGRAF

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTA

kompleksowa obsluga

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę klienta biznesowego jak i prywatnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku reklamy wizualnej oraz w projektowaniu graficznym. Świadczymy usługi w pełnym zakresie - od doradztwa i projektowania, przez produkcję i montaż u klienta, po serwisowanie i konserwację.

Kompleksowa obsługa zapewnia naszym klientom spokój, komfort oraz pewność, że dostali najlepszy możliwy produkt w najlepszej cenie na rynku!

ZAMÓW REKLAMĘ

Zamówienie reklamy jest bardzo proste. Należy w pierwszej kolejności wymierzyć dostępne miejsce, w którym miał by się znaleźć projekt. Następnie należy skontaktować się z biurem NeoLED.

Na naszej stronie można znaleźć wiele informacji opisujących różne rodzaje reklam. Jednak w przypadku problemów z wyborem, zapraszamy do siedziby firmy przy ul. Małej 5 w Bolesławcu. Na miejscu przedstawimy wszystkie możliwości i wybierzemy odpowiednią reklamę do oczekiwań każdego klienta.

Formularz kontaktowy »

WIZUALIZACJA REKLAMY

Nasi wykwalifikowani graficy są w stanie nanieść wizualizację reklamy na zdjęcie obiektu jeszcze przed jej zamontowaniem. Dzięki takiemu zabiegowi istnieje możliwość podejrzenia jak będzie wyglądała reklama i czy takie rozwiązanie jest satysfakcjonujące.

W celu wykonania wizualizacji zapraszamy do kontaktu z biurem NeoLED. Po dogadaniu szczegółów przejdziemy do projektowania!

Formularz kontaktowy »

INFOLINIA

Kontakt z biurem NeoLED: tel. 75 734 17 51

Bezpośrednie numery telefonów:
Piotr Turek tel. +48 513 080 250

Daniel Poloczek tel. +48 536 443 680

Wszystkie dane kontaktowe »

WYCENA REKLAMY

Każdy klient może liczyć na darmową wycenę oraz poradę dotyczącą wyboru rodzaju reklamy. W celu oszacowania kosztu wykonania danego projektu niezbędne będą przybliżone wymiary jakie ma posiadać reklama.

W siedzibie firmy możemy przedstawić możliwe do wykonania reklamy i doradzimy jaka będzie najodpowiedniejsza dla potrzeb każdego klienta.

Formularz kontaktowy »

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje reklama świetlna?

Istnieje wiele rodzajów reklam świetlnych. Cena przede wszystkim uzależniona jest od rodzaju reklamy oraz jej wielkości.

Oferujemy rozwiązania dopasowane do portfela każdego klienta. W swojej ofercie posiadamy reklamy świecące w wersjach mocno budżetowych, a także propozycje spełniające wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów.

Stosowanie droższych materiałów do reklam zapewnia ich trwałość a przede wszystkim ekskluzywny wygląd

Zachęcamy do kontaktu z biurem neoLED w celu ustalenia wszelkich szczegółów dotyczących reklamy. Z miłą chęcią przygotujemy najbardziej odpowiednią propozycję reklamy w najlepszej dla Państwa cenie!

Zapytaj o cenę Twojej reklamy!

Jaki kaseton wybrać?

Ostatnimi czasy najbardziej popularne kasetony są wykonywane z giętej płyty dibond. Jest to specjalny laminat zbudowany z warstw aluminium i tworzywa sztucznego.

Poprzez nacięcie płyty w odpowiedni sposób - jest możliwość wygięcia jej w puszkę tworzącą klosz kasetonu.

W licu reklamy wyfrezowane są elementy graficzne lub napisy. Podświetlone modułami LED.

Jest to jeden z najbardziej efektownych rodzajów reklamy, zyskujący dużą rzeszę zwolenników.

Sprawdź rodzaje kasetonów!

Co to jest czujnik zmierzchowy i jak działa?

Czujnik zmierzchowy jest specjalnym modułem elektronicznych, który po zamontowaniu w obudowie kasetonu steruje pracą reklamy.

W momencie kiedy robi się ciemno, czujnik przesyła impuls do modułu sterującego, który włącza zasilanie i LEDy zaświecają się.

Podobnie w momencie świtu. Po odczytaniu informacji, że na zewnątrz robi się jasno - reklama zostaje wygaszona.

Stosowanie czujnika zmierzchowego sprawia, że reklama staje się bezobsługowa. Zostaje automatycznie zaświecona i zgaszona w odpowiednim momencie.

Przeczytaj o konstrukcji naszych reklam!

Co to jest podświetlenie RGB?

Podświetlenie RGB uzyskiwane jest poprzez zastosowanie specjalnych modułów LED mających zintegrowane diody świecące w 3 kolorach (czerwony, zielony, niebieski). Dzięki zastosowaniu odpowiedniego sterownika, taki moduł LED może świecić na dowolny kolor.

Istnieje możliwość sterowania kolorem oraz animacjami przejść dzięki zastosowaniu pilota obsługującego moduł sterujący ledami.

Przeczytaj o konstrukcji naszych reklam!

Co jest lepsze LEDy czy Jarzeniówki?

Jarzeniówki są starą technologią właściwie już w pełni wypartą przez moduły LED.

LEDy charakteryzują się dużo większą energooszczędnością oraz żywotnością.

Korzystanie z modułów LED jest tańsze, daje więcej możliwości podświetlenia oraz pozwalają uzyskać wyższą intensywność światła.

Przeczytaj o konstrukcji naszych reklam!

Co to jest folia OWV?

Folia OWV (ang. One Way Vision) jest specjalną folią perforowaną stosowaną głównie do oklejania witryn i szyb samochodowych.

Folia posiada tysiące otworków na całej swojej powierzchni dzięki czemu istnieje możliwość naniesienia na nią druku, jednocześnie zostaje zachowana widoczność z wewnątrz pomieszczenia lub samochodu.

Przeczytaj o zastosowaniach OWV