neograf

DRUKARNIA NEOGRAF

OKLEJANIE WITRYN OWV

Oklejanie witryn

Oklejanie witryn folią OWV jest tak samo popularne jak montowanie szyldów na elewacji siedziby firmy. Przyklejanie folii OWV na szybach firmy niesie ze sobą co najmniej dwie korzyści. Przede wszystkim spełnia funkcję reklamową a ponad to ogranicza widzialność przez zaklejoną szybę - dzięki temu zyskujemy na prywatności.

circle-arrow-down
druk cyfrowy

Wysokiej jakości druk

Drukujemy na maszynie MILDSOLVENTOWEJ, co pozwala na zachowanie bardzo dobrego stosunku jakości do trwałości wydruku. Wydruki dobrze znoszą promieniowanie UV jednocześnie zachowując perfekcyjną jakość wydruku.

Folia One Way Vision

Do wyklejania witryn najpopularniejszym stosowanym materiałem jest folia One Way Vision (OWV).Perforacja folii pozwala nanieść nadruk na arkusz zachowując jednocześnie półprzezroczystość. Dzięki swojej konstrukcji ogranicza widoczność od zewnątrz witryny. Z wewnątrz firmy wszystko widać. Należy pamiętać, że dużą rolę odgrywa różnica w natężeniu światła na zewnątrz i wewnątrz. Do oklejania witryn można użyć również innego rodzaju folie.
folia owv
rakla i nozyk

Profesjonalny montaż

Nasi wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy wykleją każdą witrynę w sposób zapewniający najwyższą jakość wykończenia oraz gwarantujący trwałość przylegania folii do szyby.