neograf

DRUKARNIA NEOGRAF

LITERY PODŚWIETLANE OD TYŁU

Litery z efektem halo

Litery z efektem halo charakteryzują się podświetleniem od tyłu elementu tworząc w ten sposób poświatę dookoła nazywaną efektem halo. Istnieje wiele różnych możliwości zastosowania efektu poświaty. Możliwe jest łączenie efektu halo z efektem podświetlenia przodu litery.

circle-arrow-down

Litery blokowe z efektem halo

Opcja wykonania liter blokowych z podświetlanym frontem rozszerzone o efekt halo czyli biała lub kolorowa poświata dookoła liter. Litery blokowe wykonane są w standardowy sposób zgodny z opisem, różnią się wykończeniem tyłu. Budując litery blokowe z efektem halo plecy elementów wykonane są z przezroczystego tworzywa, dzięki temu powstaje żądany efekt halo. Dodatkowo aby poświata liter była bardziej efektowna, litery odsadza się od elewacji na dystansach.
litera blokowa
litera z dibondu

Litery z dibondu z efektem halo

Do wykonania liter podświetlanych wyłącznie efektem halo stosowany jest materiał dibond, jest to kompozyt składający się z aluminium i polietylenu. Wyjątkowo sztywny i trwały. W celu uzyskania efektu halo montuje się litery na dystansach oraz stosuje się podświetlenie liter od tyłu w ten sposób powstaje pożądany efekt halo.

Szeroki Wybór Koloru Dibondu

Dibond stosowany do produkcji liter z efektem halo występuje w wielu kolorach i opcjach wykończenia (matowe, błyszczące, szczotkowane). Klient ma bardzo duży wybór w fabrycznej kolorystyce oferowanej przez producentów płyt. Trwałość fabrycznie malowanego dibondu jest znacząco wyższa od np płyty oklejonej folią.
Dostępne Kolory Dibondu
litery z płyty mdf

Litery MDF z efektem halo

Alternatywą dla liter blokowych i dibondu są litery z MDF malowane twardym lakierem odpornym na czynniki atmosferyczne. Litery z MDF podobnie jak w przypadku dibondu, są odsadzone na dystansach oraz posiadają zamontowane z tyłu podświetlenie tworzące efekt halo.

Podświetlenie Modułami LED

Stosowane przez nas moduły LED najwyższej jakości dają gwarancję idealnego podświetlenia. Dzięki zastosowaniu soczewek rozpraszających światło litery blokowe są równomiernie podświetlone na całej powierzchni. Standardowa gwarancja na moduły LED to 3 lata. Jest możliwość zastosowania modułów o zwiększonej żywotności z gwarancją działania na okres 5 laty.
soczewkowy moduł led
Zasilacz LED

Zasilanie Najwyższej Klasy

Zasilacze stosowane w naszych literach blokowych pochodzą od renomowanych producentów, którzy istnieją na rynku od wielu, wielu lat. Są sprawdzone i gwarantują niezawodne działanie. Standardowo producent daje 3 lata gwarancji na zasilacze, istnieje możliwość dokupienia zasilacza o 5 letnim okresie gwarancji.

Konstrukcja z profilu aluminiowego

Pod zestawem liter znajduje się rama wykonana z zamkniętych profili aluminiowych. Konstrukcja pozwala na estetyczne zamontowanie liter na elewacji i pozwala na ukrycie przewodów zasilających.
profile aluminiowe