neograf

DRUKARNIA NEOGRAF

PODŚWIETLANE LITERY BLOKOWE

Podświetlane litery blokowe

Litery blokowe tworzone i montowane pojedynczo, każdy element osobno. Składają się z tworzywa na "plecach", aluminiowej taśmy dookoła na bokach oraz lica wykonanego z plexy. Najczęściej spotykaną metodą montażu do elewacji jest wykonanie aluminiowego stelaża, w którym ukryte są wszystkie przewody niezbędne do podświetlenia. Bezpośrednio do stelaża przykręcone są litery.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE
circle-arrow-down

Hermetyczna konstrukcja

Wszystkie litery i elementy blokowe są wykonane na najwyższej jakości materiałach. Dzięki stosowaniu specjalistycznych spoiw konstrukcja jest w pełni szczelna. Dodatkowo podzespoły w postaci modułów led i zasilaczy posiadają certyfikat IP
litera blokowa
PCV spienione 10 mm

Szeroka gama kolorystyczna Plexi

Plexa stosowana jako lico w budowie liter blokowych dostępna jest w wielu kolorach co sprawia, że luminację reklamy możemy z dużą precyzją dopasować do wymagań klienta.

Boki z taśmy aluminiowej

Boki liter blokowych wykonane są z dedykowanej taśmy aluminiowej malowanej proszkowo na jeden z wielu dostępnych kolorów. Istnieje również możliwość zamówienia taśmy z efektem lustra lub szczotkowanego aluminium.
Konstrukcyjna taśma aluminiowa
PCV spienione 10 mm

Tył z Płyty PCV 10mm

Tyły liter blokowych wykonane są z płyt ze spienionego PCV o grubości aż 10mm. Sprawia to, że są bardzo trwałe, konstrukcja jest sztywna i zapewnia pewny montaż do elewacji.

Podświetlenie Modułami LED

Stosowane przez nas moduły LED najwyższej jakości dają gwarancję idealnego podświetlenia. Dzięki zastosowaniu soczewek rozpraszających światło litery blokowe są równomiernie podświetlone na całej powierzchni. Standardowa gwarancja na moduły LED to 3 lata. Jest możliwość zastosowania modułów o zwiększonej żywotności z gwarancją działania na okres 5 laty.
soczewkowy moduł led
Zasilacz LED

Zasilanie Najwyższej Klasy

Zasilacze stosowane w naszych literach blokowych pochodzą od renomowanych producentów, którzy istnieją na rynku od wielu, wielu lat. Są sprawdzone i gwarantują niezawodne działanie. Standardowo producent daje 3 lata gwarancji na zasilacze, istnieje możliwość dokupienia zasilacza o 5 letnim okresie gwarancji.

Konstrukcja z profilu aluminiowego

Pod zestawem liter znajduje się rama wykonana z zamkniętych profili aluminiowych. Konstrukcja pozwala na estetyczne zamontowanie liter na elewacji i pozwala na ukrycie przewodów zasilających.
profile aluminiowe