neograf

DRUKARNIA NEOGRAF

KASETONY Z PLEXY ZAGINANEJ

kasetony z zaginanej plexy

Kasetony z plexy charakteryzują się dużą powierzchnią świecenia. Dzięki temu, że są wykonane w całości z barwnej lub białej plexy, podświetlony jest zarówno przód jak i boki kasetonu. Specjalna technika wyginania plexy pozwala na wykonanie spójnej bryły tworzącej klosz kasetonu.

circle-arrow-down

Klosz w całości z Plexi

Cały front kasetonu wykonany z plexi kolorowej lub białej. Efektem takiego zabiegu jest podświetlenie przodu kasetonu jak i jego boków.
wyginanie plexi
PCV spienione 10 mm

Szeroka gama kolorystyczna Plexi

Plexa stosowana do budowy kasetonów reklamowych dostępna jest w wielu kolorach co sprawia, że luminację reklamy możemy z dużą precyzją dopasować do wymagań klienta.

Grafika i napisy na kasetonie

Elementy graficzne i napisy znajdujące się na kasetonie reklamowym możemy wykonać w różne sposoby. Najczęściej spotykanymi metodami są zastosowanie kolorowej plexi lub folii samoprzylepnej w jednym z szerokiej gamy kolorów.
Plexa Kolorowa Podświetlania
PCV spienione 10 mm

Tył z Płyty PCV 10mm

Tył kasetonu wykonany jest z płyty ze spienionego PCV o grubości aż 10mm. Sprawia to, że jest bardzo trwały, konstrukcja sztywna i zapewnia pewny montaż do elewacji. Dodatkowo dookoła kaseton wzmocniony jest aluminiowymi kątownikami z nabitymi nitonakrętkami.

Podświetlenie Modułami LED

Stosowane przez nas moduły LED najwyższej jakości dają gwarancję idealnego podświetlenia. Dzięki zastosowaniu soczewek rozpraszających światło kasetony są równomiernie podświetlone na całej powierzchni. Standardowa gwarancja na moduły LED to 3 lata. Jest możliwość zastosowania modułów o zwiększonej żywotności z gwarancją działania na okres 5 laty.
soczewkowy moduł led
Zasilacz LED

Zasilanie Najwyższej Klasy

Zasilacze stosowane w naszych kasetonach LED pochodzą od renomowanych producentów, którzy istnieją na rynku od wielu, wielu lat. Są sprawdzone i gwarantują niezawodne działanie. Standardowo producent daje 3 lata gwarancji na zasilacze, istnieje możliwość dokupienia zasilacza o 5 letnim okresie gwarancji.