neograf

DRUKARNIA NEOGRAF

KASETONY LED - PROFIL PCV

kasetony z profilu PCV

Kasetony z profili PCV są analogiczne w budowie do kasetonów z profili aluminiowych. Jedyną różnicą jest zastosowanie ramy z profilu PCV. Wykorzystanie takiego materiały daje możliwość znaczącego obniżenia wagi kasetonu. Charakteryzuje się niższą ceną od kasetonu z aluminium. Rama kasetonu z profilu PCV ma kolor czarny co w przypadku aluminium jest nieosiągalne bez malowania proszkowego.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE
circle-arrow-down
Profil PCV do kasetonów

Konstrukcja Kasetonu z profilu PCV

Konstrukcja z PCV charakteryzuje się niższą wagą i ceną wykonania. Najważniejszą cechą stosowania profilu PCV jest jego kolor. Czarna rama nadaje charakteru i elegancji. W przypadku aluminium, bez malowania proszkowego nie ma możliwości zmiany koloru ramy.

Front Kasetonu z Plexi

Mlecznie biała plexi opalowa idealnie rozprasza światło. Na całej powierzchni kasetonu widać równomierne podświetlenie.
Plexa Opalowa do podświetlania
Blacha ocynkowana

Tył z Blachy Ocynkowanej

Zastosowanie blachy ocynkowanej na tyle kasetonu pozwala w łatwy i pewny sposób przymocować obudowę do elewacji. Odpowiednio przygotowana jest doskonałym podłożem do przyklejenia modułów led. Po połączeniu blachy z obudową kasetonu dodatkowo wzmacnia jego konstrukcję.

Podświetlenie Modułami LED

Stosowane przez nas moduły LED najwyższej jakości dają gwarancję idealnego podświetlenia. Dzięki zastosowaniu soczewek rozpraszających światło kasetony są równomiernie podświetlone na całej powierzchni. Standardowa gwarancja na moduły LED to 3 lata. Jest możliwość zastosowania modułów o zwiększonej żywotności z gwarancją działania na okres 5 laty.
soczewkowy moduł led
Zasilacz LED

Zasilanie Najwyższej Klasy

Zasilacze stosowane w naszych kasetonach LED pochodzą od renomowanych producentów, którzy istnieją na rynku od wielu, wielu lat. Są sprawdzone i gwarantują niezawodne działanie. Standardowo producent daje 3 lata gwarancji na zasilacze, istnieje możliwość dokupienia zasilacza o 5 letnim okresie gwarancji.