neograf

DRUKARNIA NEOGRAF

KASETONY Z DIBONDU ZAGINANEGO

kasetony z zaginanego dibondu

Kasetony z dibondu są przede wszystkim wysoce elegancką formą reklamy. Charakteryzują się dużą efektywnością i starannością wykonania. Umieszczone na elewacji budynku zwracają uwagę na siedzibę przedsiębiorstwa.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE
circle-arrow-down

Obudowa Kasetonu z Dibondu

Kasetony z dibondu nie posiadają ramy konstrukcyjnej. Boki oraz przód kasetonu złożone są z płyty warstwowej dibond. Jest to specjalny laminat składający się z warstw aluminium i polietylenu. Specjalna konstrukcja sprawia, że płyta jest lekka, cienka i wyjątkowo sztywna. Dzięki odpowiedniemu frezowaniu dibond jest zaginany tworząc obudowę dla całej konstrukcji kasetonu.
dibond-laminat do zaginana kasetonu
Dostępne Kolory Dibondu

Szeroki Wybór Koloru Dibondu

Dibond stosowany do produkcji kasetonów występuje w wielu kolorach i opcjach wykończenia (matowe, błyszczące, szczotkowane). Klient ma bardzo duży wybór w fabrycznej kolorystyce oferowanej przez producentów płyt. Trwałość fabrycznie malowanego dibondu jest znacząco wyższa od np płyty oklejonej folią.

Front Podklejony Kolorową Plexi

Kolorowe podświetlenie elementów wyciętych w dibondzie możliwe jest dzięki szerokiemu wyborowi plexi barwionej w masie. Wysokie nasycenie kolorów sprawia, że kaseton wygląda bardzo efektownie.
Plexa Kolorowa Podświetlania
PCV spienione 10 mm

Tył z Płyty PCV 10mm

Tył kasetonu wykonany jest z płyty ze spienionego PCV o grubości aż 10mm. Sprawia to, że jest bardzo trwały, konstrukcja sztywna i zapewnia pewny montaż do elewacji. Dodatkowo dookoła kaseton wzmocniony jest aluminiowymi kątownikami z nabitymi nitonakrętkami.

Podświetlenie Modułami LED

Stosowane przez nas moduły LED najwyższej jakości dają gwarancję idealnego podświetlenia. Dzięki zastosowaniu soczewek rozpraszających światło kasetony są równomiernie podświetlone na całej powierzchni. Standardowa gwarancja na moduły LED to 3 lata. Jest możliwość zastosowania modułów o zwiększonej żywotności z gwarancją działania na okres 5 laty.
soczewkowy moduł led
Zasilacz LED

Zasilanie Najwyższej Klasy

Zasilacze stosowane w naszych kasetonach LED pochodzą od renomowanych producentów, którzy istnieją na rynku od wielu, wielu lat. Są sprawdzone i gwarantują niezawodne działanie. Standardowo producent daje 3 lata gwarancji na zasilacze, istnieje możliwość dokupienia zasilacza o 5 letnim okresie gwarancji.