neograf

DRUKARNIA NEOGRAF

KASETONY ALUMINIOWE LED

kasetony z profilu aluminiowego

Kasetony aluminiowe charakteryzują się prostotą wykonania i montażu. Dzięki zastosowaniu tańszych materiałów kasetony z profili aluminiowych są tańsze w zakupie od np. kasetonów z dibondu. Na lico jest możliwość naklejenia folii wycinanej ploterowo lub wydruku pełno-kolorowego.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE
circle-arrow-down
Profil aluminiowy do kasetonów

Aluminiowa Konstrukcja Kasetonu

Profile kasetonowe wykonane z najwyższej jakości aluminium. Tworzą ramę dla kasetonu otaczając go dookoła. Specjalnie przestrzenie technologiczne pozwalają na wsunięcie płyt plexi i blachy tworzące przód i tył kasetonu. Lekka i sztywna konstrukcja świetnie się sprawdza w montażu na zewnętrznej stronie elewacji. Obudowa ma przystosowaną zdejmowaną ściankę boczną, dzięki czemu jest łatwy dostęp do wnętrza kasetonu, drugą jej zaletą jest możliwość szybkiego montażu i demontażu kasetonu.

Front Kasetonu z Plexi

Mlecznie biała plexi opalowa idealnie rozprasza światło. Na całej powierzchni kasetonu widać równomierne podświetlenie.
Plexa Opalowa do podświetlania
Blacha ocynkowana

Tył z Blachy Ocynkowanej

Zastosowanie blachy ocynkowanej na tyle kasetonu pozwala w łatwy i pewny sposób przymocować obudowę do elewacji. Odpowiednio przygotowana jest doskonałym podłożem do przyklejenia modułów led. Po połączeniu blachy z obudową kasetonu dodatkowo wzmacnia jego konstrukcję.

Podświetlenie Modułami LED

Stosowane przez nas moduły LED najwyższej jakości dają gwarancję idealnego podświetlenia. Dzięki zastosowaniu soczewek rozpraszających światło kasetony są równomiernie podświetlone na całej powierzchni. Standardowa gwarancja na moduły LED to 3 lata. Jest możliwość zastosowania modułów o zwiększonej żywotności z gwarancją działania na okres 5 laty.
soczewkowy moduł led
Zasilacz LED

Zasilanie Najwyższej Klasy

Zasilacze stosowane w naszych kasetonach LED pochodzą od renomowanych producentów, którzy istnieją na rynku od wielu, wielu lat. Są sprawdzone i gwarantują niezawodne działanie. Standardowo producent daje 3 lata gwarancji na zasilacze, istnieje możliwość dokupienia zasilacza o 5 letnim okresie gwarancji.