neograf

DRUKARNIA NEOGRAF

SZYLDY REKLAMOWE

kasetony z zaginanej plexy

Szyldy reklamowe są nierozłącznym elementem siedziby każdego przedsiębiorstwa. Oprócz funkcji ozdobnej pozwalają na łatwe zlokalizowanie firmy przez potencjalnych klientów. Profesjonalnie zaprojektowany i wykonalny szyld znacząco podnosi prestiż przedsiębiorstwa i gwarantuje pozyskiwanie nowych klientów "z ulicy".

circle-arrow-down
druk wielkoformatowy

Szyldy drukowane - najwyższej jakości

Szyldy wielkoformatowe wydrukowane na folii samoprzylepnej na maszynie mild solventowej. Stosowanie takiej maszyny daje idealne wyważenie pomiędzy trwałością i jakością wydruku. Dzięki technologii druku na szyldach możemy umieścić dowolne elementy, zdjęcia i obiekty z przejściami tonalnymi.

Wydruk pokryty laminatem UV

Stosowanie dedykowanego laminatu do wydruków pozwala na wydłużenie okresu trwałości wydruku nawet dwukrotnie. Laminat jest to specjalistyczna folia przezroczysta blokująca promieniowanie UV, dzięki niej wydruki blakną dużo wolniej niż w przypadku braku ochrony.
laminat do wydruków
PCV spienione 10 mm

Szyldy wyklejane folią wycinaną

Stosowanie folii ploterowej daje bardzo atrakcyjne efekty dużego kontrastu między elementami szyldu, jej drugą zaletą jest wysoka odporność na promieniowanie UV. Stosują folię wycinaną ploterowo występują ograniczenia w postaci ograniczonej palety barw oraz braku możliwości stosowania przejść tonalnych.

Szyldy na płycie PCV

Najczęściej stosowanym podkładem pod szyldy jest płyta ze spienionego PCV. Jej grubość jest dobierana do wielkości szyldu oraz oczekiwań klienta. Płyta PCV charakteryzuje się niską ceną i łatwością obróbki. Występuje w formatach 3x2m. W przypadki potrzeby wykonania większego szyldu występuje możliwość łączenia płyt.
Płyta ze spienionego PCV
różne kolory dibondu

Szyldy na płycie dibond

Stosowanie dibondu do konstrukcji szyldu daje najwyższą z możliwych trwałość, efektowność oraz profesjonalizm wykonania. Szyldy z dibondu są znacznie trwalsze od PCV i lepiej prezentują sie na elewacji. Szyldy reklamowe z dibondu można okleić zarówno wydrukiem wielkoformatowym jak i folią wycinaną ploterowo. Jednak zdecydowanie najlepszy efekt daje zastosowanie elementów wycinanych z plexy kolorowej.

Szyldy z plexy kolorowej

Plexę kolorową najczęściej stosuje się do budowy szyldów mających dawać efekt wysokiej elegancji i profesjonalny efekt wykonania. Najczęściej elementy wycinane z plexy przykleja się do szyldów bazujących na płycie dibond. Tak wykonane szyldy są zdecydowanie najbardziej ekskluzywne.
różne kolory plexy
blacha ocynkowana

Szyldy z blachy ocynkowanej

Blacha jest zdecydowanie najtańszym materiałem i wykorzystywana jest do produkcji szyldów przede wszystkim ekonomicznych. Blacha jest odporna na korozję ale niestety charakteryzuje się brakiem sztywności. Z reguły szyldy z blachy okleja się ją folią z wydrukiem wielkoformatowym lub folią ploterową.