neograf

DRUKARNIA NEOGRAF

BANERY REKLAMOWE

billboardy reklamowe

Banery reklamowe są jedną z najprostszych i najtańszych dostępnych reklam. Wydruk baneru standardowych rozmiarów to koszt zaledwie kilkudziesięciu złotych. Z łatwością możemy go przymocować do płotu, ściany lub w każde inne dowolne miejsce.

circle-arrow-down
material do druku banerów

Materiał banerowy wysokiej klasy

Do druku banerów stosujemy tylko materiały najwyższej jakości o bardzo gęstym splocie i trwałości na rozrywanie. Dla najbardziej wymagających klientów stosujemy materiały banerowe powlekane charakteryzujące się jeszcze większą wytrzymałością.

Oczka nierdzewne

Wszystkie banery u nas zamawiane są zgrzane dookoła w celu wzmocnienia krawędzi. Każdy z banerów na krawędziach ma zakute niklowane oczka - odporne na rdzewienie, które pozwalają na bardzo łatwy montaż reklamy.
oczka niklowane
druk wielkoformatowy

Druk MILDSOLVENT

Banery drukowane są tuszami MILDSOLVENT. Ten rodzaj druku charakteryzuje się dużą trwałością przy zachowaniu wysokiej jakości druku. Dodatkowo na życzenie klienta baner możemy pokryć laminatem UV w płynie, który dodatkowo wydłuży żywotność kolorów na banerze.

Montaż dużych banerów

Montujemy dowolnej wielkości banery. Do montażu banerów o dużych powierzchniach stosujemy stalowy system linkowy. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania możliwe jest napięcie nawet bardzo dużego baneru na elewacji budynku. Dodatkowo stosując system linkowy klient zyskuje możliwość łatwego demontażu i montażu baneru bez konieczności każdorazowego wiercenia otworów.
system linkowy
plastikowa opaska zaciskowa

Łatwość montażu małych banerów

Małe banery najczęściej montowane są na płotach przy użyciu zwyczajnych plastikowych opasek zaciskowych. Na życzenie klienta montujemy również takie banery, jednak z reguły każdy jest w stanie sam zamontować mały baner.